spinner
Používaním týchto stránok súhlasíte s používaním cookies, ktoré nám pomáhajú zabezpečiť lepšie služby. Viac info
 

Znížená cena!!!!Exkluzívne na predaj vidiecky dom, usadlosť, pozemok 2360 m2, Plavé Vozokany, Levice

Ulica: Plavé Vozokany
Obec: Plavé Vozokany
Okres: Levice
Kraj: Nitriansky kraj
Druh: Domy
Typ: Predaj
Typ domu: Rodinný dom
Iné:
24 900 €

Popis nehnuteľnosti

Skyline reality ponúka na predaj zaujímavo riešený vidiecky dom s 5 obytnými izbami v pôvodnom stave, plus 2 menšie vidiecke domčeky s 2 obytnými izbami - na spoločnom pozemku s celkovou výmerou 2360 m2, vhodný na trvalé alebo rekreačné bývanie v obci Plavé Vozokany, okres Levice.    

Domy sú postavené z hliny a nepálenej tehly , vstupné aj interiérové dvere a okná sú pôvodné drevené a veľmi zachovalé, stropy - pôvodné drevenné, strecha je sedlová, ako krytina je použitá eternit. Súčasťou stavieb sú dve pôvodné pece na pečenie a údenie.  Na priestrannom pozemku sa nachádzaju hospodárske priestory, kopaná studňa, vinič, ovocné stromky, priestor na pestovanie zeleniny a zatrávnená časť s okrasnými drevinami.  IS  elektrika je na pozemku, voda je vužívaná z vlastnej kopanej studne, prípojky vody v blízkosti - možnosť napojenia. Energetický certifikát nie je k dispozícii, rozmery na mapke sú orientačné.

Obec Plavé Vozokany sa nachádza na hranici okresov Nové Zámky a Levice, v okolí sa nachádza viacero chovných rybníkov a možností na turistiku, či cyklistiku. V obci sa nachádza základná škola s materskou školou, kostol, , krčma, potraviny, , obecný úrad, kultúrny dom . Obec sa nachádza  iba 28 km od Nových Zámkov, 24 km od Levíc, 13 km od kúpelného mesta Podhájska. 

Ak máte záujem o viacej informácií, prípadne o obhliadku danej nehnuteľnosti neváhajte ma kontaktovať na telefónnom čísle 0903 832 335 alebo na lubomira.sadovska@skylinereality.sk

Patríme k členom Realitnej únie SR a aj vďaka tomu s nami získate garanciu profesionálnych právnych služieb, komplexného poradenstva a bezproblémového priebehu realizovanej kúpy/predaja.

Vlastnosti

Status:
aktívne
Vlastníctvo:
osobné
Stav:
pôvodný
Celková plocha:
290 m2
Úžitková plocha:
282 m2
Plocha pozemku:
2360 m2
Zastavaná plocha:
290 m2
Počet podlaží:
1
Počet izieb:
8
Kúpeľňa:
nie
Energetický certifikát:
nie
Inžinierske siete:
blízko
Kanalizácia:
nie
Plyn:
nie
Materiál:
iné
Vykurovanie:
áno
Pivnica:
áno

Informatívna úverová kalkulačka

Pozrieť na mape

Maklér

Ľubomíra Sádovská

Ľubomíra Sádovská

Certifikovaný maklér

  • Slovensky
  • rusr

Radi Vám poradíme